Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

ESET Gateway Security pro Linux/BSD, obnovení licence ve školství, počet licencí 15, platnost 3 roky

Kontrola komunikace na Linux serveru  Více informací...
Výrobce: Eset
2 783 Kč bez DPH

ESET Gateway Security kontroluje přenos dat na úrovni HTTP a FTP protokolů a vytváří tak bezpečnostní bariéru před všemi typy hrozeb, jako jsou červy, rootkity, spyware a další internetové infiltrace. Nízká zátěž a vysoká flexibilita řešení zaručují efektivní ochranu pro servery s nepřetržitým provozem.

Hlavní výhody:

Filtrování komunikačních kanálů – kontrola příchozí/odchozí FTP a HTTP komunikace a eliminace hrozeb. Ověřená technologie – ESET Gateway Security využívá ThreatSense® skenovací jádro s proaktivní detekcí světové úrovně. Vysoká stablita a efektivnost – díky vylepšenému daemon modulu a revoluční technice parciálního skenování dat. Jednoduché ovládání – intuitivní webové rozhraní. Menší aktualizační balíčky – optimalizované skenovací jádro snižuje velikost aktualizačních souborů a požadavky na systémové prostředky.

Klíčové funkce:

Podpora pro vzdálenou správu – s nástrojem ESET Remote Administrator je správa síťové bezpečnosti hračkou. SafeSquid Proxy Cache Plug-In – ESET Gateway Security poskytuje antimalware kontrolu na ochranu gateway služeb prostřednictvím SafeSquid Internet Proxy. Předdefinované akce – na základě výsledků skenování. Umožňují například blokování zavirovaného souboru a jeho nahrazení webovou šablonou. Sofistikovaná konfigurace – možnost přizpůsobení jednotlivých parametrů konkrétním uživatelem.

Pro počty licencí neuvedené v ceníku nás kontaktujte emailem.

V případě, že objednáváte obnovení (prodloužení) licence, zadejte číslo Vaší stávající licence v košíku do poznámky k objednávce.

Technické údaje
Typ licence Obnovení
Platnost 3 roky
Typ zákazníka Školství
Počet zařízení 15
Výrobce Eset

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme ESET Partner Centrum jsme ESET Top Partner jsme ESET Security Partner