Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

ESET Mail Security pro Linux/BSD/Solaris, licence pro nového uživatele ve školství, počet licencí 10, platnost 1 rok

On-line antivirová kontrola elektronické pošty v prostředí Linux serveru
Výrobce: Eset
1 630 Kč bez DPH

Efektivní a bezpečná komunikace je základem každé firmy. ESET Mail Security ve spolupráci s operačním systémem založeným na Unix (Linux, BSD, Solaris) přináší pro servery nejen prvotřídní antivirovou ochranu, ale také nové efektivní spamové filtry, které zabrání průniku nevyžádaných zpráv ke koncovým uživatelům.

Klíčové funkce:
Podpora vzdálené správy – s pokročilými nástroji, které nabízí administrátorská konzole ESET Remote Administrator. Podpora známých poštovních klientů – obsahové filtry pro Postfix, Sendmail, Qmail, Exim, Zmailer a další. Transparentní kontrola – možnost transparentního skenování aplikačních protokolů POP3, SMTP a IMAP na přítomnost hrozeb. Předdefinované akce – na základě výsledků skenování zpráv – například možnost blokování a další. Webové rozhraní – pro jednoduchou a rychlou administraci.

Hlavní výhody:
Čistý email – antivirová kontrola příchozí a odchozí pošty zabezpečovaná skenovacím jádrem ESET ThreatSense. Filtrování spamu – účinná ochrana proti spamu pomocí vícevrstvé kontroly s vysokou detekční úrovní. Vysoká stabilita a efektivnost – díky vylepšenému daemon modulu. Menší aktualizační balíčky – optimalizované skenovací jádro snižuje velikost aktualizačních souborů a minimalizuje požadavky na systémové prostředky. Detailní konfigurace – možnost přizpůsobení jednotlivých parametrů konkrétním schránkám a doménám.

Pro počty licencí neuvedené v ceníku nás kontaktujte emailem.

V případě, že objednáváte obnovení (prodloužení) licence, zadejte číslo Vaší stávající licence v košíku do poznámky k objednávce.

 

Technické údaje
Typ licence Nová
Platnost 1 rok
Typ zákazníka Školství
Počet zařízení 10
Výrobce Eset

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme ESET Partner Centrum jsme ESET Top Partner jsme ESET Security Partner