Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

ESET Secure Office, licence pro nového uživatele ve školství, počet licencí 10, platnost 1 rok

Antivirus a antispyware pro 5 a více počítačů v síti
Výrobce: Eset
4 115 Kč bez DPH

ESET Secure Office je vhodný pro více než 5 počítačů. Malé firmy a živnostníci s menším počtem počítačů mohou využít ESET NOD32 Antivirus.

Ochraňte koncová zařízení (počítače, smartphony, tablety a souborové servery) před vznikajícími hrozbami a zcizením citlivých dat pomocí bezpečnostního řešení, které lze jednoduše spravovat z jediné konzole. Důvěřujte ESETu, průkopníku v antivirovém průmyslu.

Hlavní funkce a vlastnosti:

Pracovní stanice - poskytuje robustní antivirovou a antispywarovou ochranu firemních počítačů. Pokročilá technologie ThreatSense obsahuje skenování založené na technologii cloud, kontrolu výměnných zařízení a vzdálenou správu koncových stanic.
ObsahujeESET Endpoint Antivirus pro Windows, ESET Endpoint Antivirus pro Mac OS XESET NOD32 Antivirus Business Edition pro Linux

Mobilní zařízení - zabezpečí mobilní zařízení nejen před hrozbami na internetu, ale také před nechtěnými výdaji za podvodné hovory. Zabudovaný modul Anti-Theft umožní zařízení po krádeži či ztrátě sledovat, lokalizovat a případně i vzdáleně promazat.
Obsahuje - ESET Endpoint Security pro Android

Souborové servery - prověřená antivirová a antispywarová ochrana s optimalizací na serverové operační systémy. ESET File Security spolehlivě ochrání všechny serverové soubory a důležité dokumenty.
Obsahuje - ESET File Security pro Microsoft Windows ServerESET File Security pro Linux / BSD / Solaris

Vzdálená správa - pomocí nástroje vzdálené správy můžete spravovat všechny stanice (včetně virtuálních) a mobilní zařízení s nainstalovaným řešením ESET z jednoho místa. ESET Remote Administrator nabízí vzdálenou instalaci, aplikaci bezpečnostní politiky, vytváření reportů a mnoho dalších funkcí.
Obsahuje - ESET Remote Administrator 6ESET Remote Administrator 5

ESET Secure Office je balíček výše uvedených produktů. Systémové požadavky a detailní popis jednotlivých produktů naleznete zde.

Pro počty licencí neuvedené v ceníku nás kontaktujte emailem.

V případě, že objednáváte obnovení (prodloužení) licence, zadejte číslo Vaší stávající licence v košíku do poznámky k objednávce.

Technické údaje
Typ licence Nová
Platnost 1 rok
Typ zákazníka Školství
Počet zařízení 10
Výrobce Eset

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme ESET Partner Centrum jsme ESET Top Partner jsme ESET Security Partner