Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

ESET Endpoint Antivirus pro Windows

středa 4. března 2015

 

  • Ochrana koncových stanic pro Windows před všemi typy škodlivého kódu.
  • Podpora virtualizace společně s kvalitní technologií detekce poskytují ochranu před hrozbami i na VM.
  • Nízké systémové nároky přispívají k rychlému a hladkému provozu koncových stanic.
  • Prověřená technologie detekce ESET NOD32 obsahuje nově Exploit Blocker a Pokročilou kontrolu paměti, které neutralizují sofistikované hrozby.
  • Vzdálená správa se v praxi realizuje pomocí nástroje ESET Remote Administrator.


Ochrana koncových stanic:

Antivirus a Antispyware - odstraňuje všechny typy hrozeb, včetně virů, rootkitů, červů a spyware. Volitelné používání cloudové databáze vylepšuje výkon a detekci.

Anti-Phishing - chrání uživatele před pokusy získat jejich citlivé informace, jako jsou hesla, bankovní data nebo údaje o kreditních kartách.

Kontrola zařízení - umožňuje blokovat nebo povolit konkrétní výměnná média jako jsou CD, DVD, USB apod. Umí vytvořit pravidla pro uživatelské skupiny v souladu s firemní politikou.

Optimalizace pro virtuální prostředí - Metadata kontrolovaných souborů se ukládají, a znovu se nekontrolují (i v rámci virtuálního prostředí), což má pozitivní dopad na rychlost skenování systému.


Technologie ESET NOD32:

Exploit Blocker - nová technologie detekce škodlivého kódu chrání před cílenými útoky a dosud neznámými hrozbami tzv. zero day útoky.

Pokročilá kontrola paměti - monitoruje chování škodlivých procesů a kontroluje je ihned po rozbalení v paměti. Takto je schopná detekovat i těžce šifrované hrozby.


Snadné použití:

Nízké systémové nároky - díky nízkým systémovým nárokům a podpoře virtualizace zařízení nabízí počítače s nainstalovaným ESET Endpoint Antivirus koncovému uživateli vždy dostatek výkonu k rychlé a plynulé práci.

Nastavitelná viditelnou GUI - grafické rozhraní programu je možné kompletně zneviditelnit pro koncového uživatele, včetně ikony v dolní liště na hlavní obrazovce.

Odinstalace jiných řešení - při instalačním procesu se proskenuje počítač, a pokud je v systému nalezen nadbytečný bezpečnostní software, dojde k jeho odstranění.

Nová vzdálená správa - produkt lze snadno připojit do nástroje vzdálené správy ESET Remote Administrator, který nabízí perfektní přehled nad bezpečností v síti.


Systémové požadavky:

Operační systémy: Microsoft Windows 10, 8.1, 8, 7
Kompatibilní s ESET Security Management Center (verze 7) a ESET PROTECT (verze 8)
Poznámka: Není kompatibilní se staršími verzemi ERA

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme ESET Partner Centrum jsme ESET Top Partner jsme ESET Security Partner