Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

ESET Endpoint Security pro Android

středa 4. března 2015

 

  • Produkt podporuje připojení do vzdálené správy, takže je možné zařízení vzdáleně zamknout/ odemknout, vymazat data a podobně.
  • Administrátor má možnost uplatňovat na zařízení základní bezpečnostní politiky.
  • Kontrola aplikací monitoruje instalované aplikace a blokuje přístup k definovaným aplikacím.
  • Modul Anti-Theft pomůže najít ztracené nebo odcizené zařízení.


Ochrana koncových zařízení:

Ochrana v reálném čase - kontroluje všechny aplikace a navázané komunikace na přítomnost škodlivého kódu. Chrání před online i offline hrozbami, detekuje útoky USSD.

Anti-Phishing - chrání před podvodnými stránkami, které se snaží získat citlivé informace jako je uživatelské jméno, heslo, podrobnosti o kreditních kartách nebo bankovnictví.

Kontrola při nabíjení - umožňuje provést kontrolu v případech, kdy se zařízení nabíjí nebo je zamknutá obrazovka.

Filtr volání a SMS - Na zařízení se dovolá a pošle zprávu* jen určená osoba. Definovat lze také čas, kdy je zařízení dostupné.


Bezpečnost zařízení:

Mobile Device Management (MDM) - administrátor má možnost uplatňovat na zařízení základní bezpečnostní politiky pro mobilní zařízení. Produkt automaticky upozorňuje uživatele a správce v případech, které nejsou v souladu s firemní politikou, a doporučuje provést změny.

Nastavení umožňuje - definovat požadavek na silné heslo. Určit maximální počet pokusů pro odemknutí zařízení. Při překročení dojde automaticky k přechodu do továrního nastavení. Určit maximální dobu platnosti hesla. Určit čas pro zamknutí obrazovky při nečinnosti. Vyzvat uživatele k šifrování zařízení.
Zablokovat integrovanou kameru.


Kontrola aplikací:

Kontrola aplikací - umožňuje administrátorovi monitorovat instalované aplikace, blokovat přístup k definovaným aplikacím a vyzve uživatele k odinstalaci určité aplikace.

Nastavení kontroly aplikací - umožňuje zablokovat definované aplikace. Blokovat dle kategorií - hry, sociální sítě atd. Blokovat dle práv – kam aplikace přistupují. Blokovat dle zdroje – mimo Googleplay apod. Umí vytvořit výjimky na základě whitelistů a seznam povinně instalovaných aplikací.


Anti-Theft:

Události - všechny vzdálené příkazy provádí správce pomocí ESET Remote Administrator nebo přes SMS s dvoufaktorovou autentizací, případně přímo z grafického rozhraní.

Informace na zamknuté obrazovce - správce může vytvořit a odeslat na zařízení vlastní zprávu (např. s kontaktními informace). Zpráva se zobrazí na obrazovce i v případě, že je zařízení zablokováno.

Zpráva na obrazovku - odešle libovolnou zprávu např. s kontaktními informacemi na ztracené zařízení. Zpráva se zobrazí na obrazovce formou vyskakovacího okna.

Základní vzdálené akce - správce může zdálené zamknout/ odemknout zařízení, spustit zvukovou sirénu, lokalizaci, smazat data a podobně.

Admin kontakty - obsahují seznam důvěryhodných telefonních čísel chráněných administrátorským heslem. SMS příkazy je poté možné odesílat jen z těchto čísel. Uvedené kontakty dostávají upozornění z Anti-Theftu.


Systémové požadavky verze 2:

Operační systém: Android 2.0 a vyšší (vzdálené smazání a ochrana před odinstalací ke dostupná od Androidu 2.2)
Kompatibilní s ESET Remote Administrator 6
Poznámka: Není kompatibilní se staršími verzemi ESET Remote Administrator

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme ESET Partner Centrum jsme ESET Top Partner jsme ESET Security Partner