Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

ESET Endpoint Security pro Windows

čtvrtek 5. března 2015

 

  • Komplexní ochrana koncových stanic pro Windows
  • Podpora virtualizace společně s novou technologií poskytují ochranu před útoky i na VM.
  • Integrovaná ochrana přístupu k datům filtruje přístup na webové stránky (Web kontrola) a zařízení (Firewall).
  • Díky nízkým systémovým nárokům nabízí počítače uživateli vždy dostatek výkonu k rychlé a plynulé práci.
  • Vzdálená správa se v praxi realizuje pomocí nástroje ESET PROTECT.


Ochrana koncových stanic:

Antivirus a Antispyware - odstraňuje všechny typy hrozeb, včetně virů, rootkitů, červů a spyware. Volitelné používání cloudové databáze vylepšuje výkon a detekci.

Exploit Blocker - nová technologie detekce škodlivého kódu chrání před cílenými útoky a dosud neznámými hrozbami tzv. zero day útoky.

Pokročilá kontrola paměti - monitoruje chování škodlivých procesů a kontroluje je ihned po rozbalení v paměti. Takto je schopná detekovat i těžce šifrované hrozby.

Optimalizace pro virtuální prostředí - Metadata kontrolovaných souborů se ukládají, a znovu se nekontrolují (i v rámci virtuálního prostředí), což má pozitivní dopad na rychlost skenování systému.

Ochrana přístupu k datům:

Anti-Phishing - chrání uživatele před pokusy získat jejich citlivé informace, jako jsou hesla, bankovní data nebo údaje o kreditních kartách.

Vulnerability Shield - rozšiřuje schopnosti firewallu a zlepšuje detekci tzv. CVE (Common Vulnerabilities and Exposures), neboli běžných zranitelností v síti na protokolech SMB, RPC, RDP.

Web kontrola - filtruje přístup k internetovým stránkám dle kategorií např. hry, sociální sítě, nakupování a další.

Firewall - brání neautorizovanému přístupu do firemní sítě a chrání firemní data před zneužitím.

Kontrola zařízení - umožňuje blokovat nebo povolit konkrétní výměnná média jako jsou CD, DVD, USB apod. Umí vytvořit pravidla pro uživatelské skupiny.

Ochrana proti botnetu - chrání před infiltrací botnet malwarem – zabraňuje šíření spamu a síťových útoků z daného zařízení.


Snadné použití:

Nízké systémové nároky - díky nízkým systémovým nárokům a podpoře virtualizace zařízení nabízí počítače s nainstalovaným ESET Endpoint Antivirus koncovému uživateli vždy dostatek výkonu k rychlé a plynulé práci.

Nastavitelná viditelnost GUI - grafické rozhraní programu je možné kompletně zneviditelnit pro koncového uživatele, včetně ikony v dolní liště na hlavní obrazovce.

Odinstalace jiných řešení - při instalačním procesu se proskenuje počítač, a pokud je v systému nalezen nadbytečný bezpečnostní software, dojde k jeho odstranění.

Nová vzdálená správa - produkt lze snadno připojit do nástroje vzdálené správy ESET PROTECT, který nabízí perfektní přehled nad bezpečností v síti.


Systémové požadavky:

Operační systémy: Microsoft Windows 10, 8.1, 8, 7
Kompatibilní s ESET Security Management Center (verze 7) a ESET PROTECT (verze 8)
Poznámka: Není kompatibilní se staršími verzemi ERA

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme ESET Partner Centrum jsme ESET Top Partner jsme ESET Security Partner