Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

ESET File Security pro Microsoft Windows Server

středa 4. března 2015

 

  • Ověřená technologie detekce škodlivého kódu ESET NOD32 byla doplněna o Exploit Blocker a Pokročilou kontrolu paměti.
  • Produkt podporuje virtuální prostředí a clustery a byla optimalizován pro provoz ve velkých firemních sítích.
  • Nízké systémové nároky umožňují ESET File Security plynule provozovat i na starším hardwaru.
  • Snadná vzdálená správa pomocí ESET Remote Administratora jedné webové konzole.


Ochrana firemních dat:

Antivirus a Antispyware - odstraňuje všechny typy hrozeb, včetně virů, rootkitů, červů a spyware. Volitelné používání cloudové databáze vylepšuje výkon a detekci.

Pokročilá kontrola paměti - monitoruje chování škodlivých procesů a kontroluje je ihned po rozbalení v paměti. Takto je schopná detekovat i těžce šifrované hrozby.

Exploit Blocker - nová technologie detekce škodlivého kódu chrání před cílenými útoky a dosud neznámými hrozbami tzv. zero day útoky.

Speciální malware nástroje - jsou dostupné přímo z rozhraní produktu a umí odstranit specifický škodlivý kód, který nelze léčit standardním způsobem.


Ochrana celé infrastruktury:

Optimalizace pro virtuální prostředí - metadata kontrolovaných souborů se ukládají, a v rámci daného virtuálního prostředí se již znovu nekontrolují, což má pozitivní dopad na rychlost skenování systému.

Kontrola úložiště - dovolí jednoduše nastavit volitelné kontroly na připojených NAS discích. V kombinaci s ESET Shared Local Cache jde o způsob, jak zásadním způsobem snížit počet diskových operací na síťových discích.

Nativní podpora clusterů - jednoduchý průvodce propojí jednotlivá řešení v rámci jednoho clusteru, která lze potom spravovat jako celek bez nutnosti manuální konfigurace.

Windows Management Instrumentation (WMI) - poskytuje možnost monitorovat klíčové funkce produktu pomocí Windows Management Instrumentation frameworku. To umožňuje integrovat ESET File Server do nástrojů třetích stran a SIEM.


Další funkce:

Instalace jednotlivých modulů - dovoluje nainstalovat vybrané komponenty: rezidentní ochranu, filtrování webových protokolů, kontrolu zařízení, grafické rozhraní (GUI), ochranu poštovních klientů a další.

ESET Log Collector - jednoduchý nástroj, který sbírá všechny protokoly pro případ, kdy si je vyžádá technická podpora ESET. Logy se ukládají do jednoho archívu, který je možné poslat e-mailem nebo sdílet.

Nízké systémové nároky - umožňují ESET File Security plynule provozovat i na starším hardwaru.

Volitelná viditelnost GUI - jde úplně vypnout. Při této variantě vůbec neběží proces „egui.exe“, což pozitivně přispívá k rychlosti počítače.


Systémové požadavky verze 6:

Operační systémy pro Windows Server: Microsoft Windows Server 2000, 2003 (32 a 64 bit), 2008 (32 a 64 bit), 2008 R2, 2012, 2012 R2 Microsoft Windows Small Business Server 2003, 2003 R2, 2008, 2011 pro Windows Server Core Version: Microsoft Windows Server 2008 a 2008 R2, 2012 Core (32-bit a 64-bit)
Kompatibilní s ESET Remote Administrator 6
Poznámka: Není kompatibilní se staršími verzemi ESET Remote Administrator.

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme ESET Partner Centrum jsme ESET Top Partner jsme ESET Security Partner