Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

ESET PROTECT Entry On-Prem (dříve ESET Secure Office +), licence pro nového uživatele, počet licencí 5, platnost 1 rok

Antivirus, antispyware, firewall a antispam pro 5 a více počítačů v síti  Více informací...
Výrobce: Eset
5 145 Kč bez DPH

ESET PROTECT Entry On-Prem je vhodný pro více než 5 počítačů. Malé firmy a živnostníci s menším počtem počítačů mohou využít ESET Smart Security.

Firemní řešení s ESET Endpoint Security přináší kvalitní moduly filtrování obsahu webu, firewall a antispam, které přidají další bezpečnostní vrsty do firemních počítačů a mobilních platforem. Důvěřujte ESETu, průkopníku v antivirovém průmyslu.

Hlavní funkce a vlastnosti:

Pracovní stanice - poskytuje robustní antivirovou a antispywarovou ochranu firemních počítačů. Pokročilá technologie ThreatSense obsahuje skenování založené na technologii cloud, kontrolu výměnných zařízení a vzdálenou správu koncových stanic.
Obsahuje - ESET Endpoint Antivirus pro WindowsESET Endpoint Antivirus pro Mac OS XESET NOD32 Antivirus Business Edition pro Linux

Mobilní zařízení - zabezpečí mobilní zařízení nejen před hrozbami na internetu, ale také před nechtěnými výdaji za podvodné hovory. Zabudovaný modul Anti-Theft umožní zařízení po krádeži či ztrátě sledovat, lokalizovat a případně i vzdáleně promazat.
Obsahuje - ESET Endpoint Security pro Android

Souborové servery - prověřená antivirová a antispywarová ochrana s optimalizací na serverové operační systémy. ESET File Security spolehlivě ochrání všechny serverové soubory a důležité dokumenty.
Obsahuje - ESET File Security pro Microsoft Windows ServerESET File Security pro Linux / BSD / Solaris

Firewall a antispam - Přináší ochranu koncových zařízení, založenou na 25 letech zkušeností v antivirovém průmyslu. Prověřený antivirus, personální firewall, kontrola obsahu webu, antispam a další pokročilé bezpečnostní funkce chrání vaši síť po celý den.
Obsahuje - ESET Endpoint Security pro WindowsESET Endpoint Security pro Mac OS X

Vzdálená správa - pomocí nástroje vzdálené správy můžete spravovat všechny stanice (včetně virtuálních) a mobilní zařízení s nainstalovaným řešením ESET z jednoho místa. ESET PROTECT nabízí vzdálenou instalaci, aplikaci bezpečnostní politiky, vytváření reportů a mnoho dalších funkcí.
Obsahuje - Security Management Center (verze 7) a ESET PROTECT (verze 8)

ESET PROTECT Entry On-Prem je balíček výše uvedených produktů. Systémové požadavky a detailní popis jednotlivých produktů naleznete zde.

Pro počty licencí neuvedené v ceníku nás kontaktujte emailem.

V případě, že objednáváte obnovení (prodloužení) licence, zadejte číslo Vaší stávající licence v košíku do poznámky k objednávce.

Technické údaje
Typ licence Nová
Počet zařízení 5
Platnost 1 rok
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce Eset

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme ESET Partner Centrum jsme ESET Top Partner jsme ESET Security Partner