Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

ESET Server Security pro Microsoft Windows Server; licence pro nového uživatele; počet licencí 1; platnost 1 rok

Antivir NOD32 pro Windows File Server  Více informací...
Výrobce: Eset
3 456 Kč bez DPH

ESET File Security pro Microsoft Windows Server přináší efektivní a kvalitní ochranu před existujícím škodlivým kódem. Řešení i díky plné kompatibilitě se vzdálenou správou kompletně pokrývá bezpečnostní potřeby platformy Microsoft Windows Server.

Optimalizace pro serverové prostředí - program byl vytvořen s ohledem na specifika platformy Microsoft Windows Server, bezproblémový provoz a vysokou úroveň bezpečnosti.

Verze pro Core servery - využijte výhod odlehčené verze programu optimalizované k ochraně souborového prostředí pro Windows Server Core edici.

Pokročilý strom nastavení - upravený strom nastavení umožňuje intuitivní navigaci v produktu.

eShell - umožňuje ovládat bezpečnostní řešení ESET z prostředí příkazového řádku. Kromě standardních funkcí, přístupných také přes grafické rozhraní, umožňuje automatizaci různých úloh s využitím skriptování.

Automatické výjimky - program automaticky zjistí a aplikuje doporučené vyloučení kritických souborů pro bezproblémový provoz serveru.

Pro počty licencí neuvedené v ceníku nás kontaktujte emailem.

V případě, že objednáváte obnovení (prodloužení) licence, zadejte číslo Vaší stávající licence v košíku do poznámky k objednávce.

Technické údaje
Typ licence Nová
Počet zařízení 1
Platnost 1 rok
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce Eset

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme ESET Partner Centrum jsme ESET Top Partner jsme ESET Security Partner